Na bardzo ciekawy pomysł wpadła Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN), która ogłosiła konkurs na nazwę swojego nowego serwisu internetowego:
Za pfrn.pl:
Prace nad portalem PFRN dobiegają końca. Wprowadzamy do Internetu nową jakość – pierwszą w Polsce witrynę, na której wizualizowane będą profesjonalne oferty z lokalnych systemów MLS z całej Polski. Obecnie rozpoczęły się testy, które trwać będą ok. 2 miesiące. Po testach planowane jest uruchomienie portalu.
Do tej pory portal funkcjonował pod roboczą nazwą. Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesyłanie pomysłów na nazwę portalu, która będzie jednocześnie adresem internetowym. Nazwa powinna być krótka, łatwa do zapamiętania i łatwa lingwistycznie. Powinna też być oryginalna i dająca się zarejestrować pod własną domeną (.pl; com.pl).
Na Państwa propozycje czekamy do 31 lipca 2009 r. pod adresem: adabrowska@pfrn.pl
Spośród nadesłanych propozycji zostanie wybrana nazwa portalu. Pomysłodawca otrzyma NAGRODĘ w postaci 1 miesięcznego bezpłatnego baneru reklamowego na stronie portalu PFRN.
Oby więcej takich inicjatyw, gratulujemy pomysłu!
Źródło: pfrn.pl




Oby mniej takich inicjatyw… banner reklamowy jako nagroda??? Ok, może i to się opłaci (mogą mieć wiele odwiedzin), ale to bardzo nieprofesjonalne i do tego zawęża krąg uczestników do takich, którzy mają własne strony….