Relacja z konferencji ICANN Studienkreis

W dniach 11-12 października 2007 odbyło się w Warszawie 8 spotkanie ICANN Studienkreis, które jest corocznym spotkaniem ludzi zarówno z sektora rządowego jak też biznesu prywatnego. Spotkania odbywają się regularnie od 1999 roku w różnych miejscach Europy Środkowej i Wschodniej, w tym roku po raz pierwszy konferencja miała miejsce w Polsce.

Konferencja współorganizowana przez NASK była okazją do spotkania się osób profesjonalnie zajmujących się rynkiem domen internetowych w Polsce, jak również wielu gości zagranicznych, którzy zaprezentowali aktualne trendy w rozwoju nie tylko rynku domen ale też całego globalnego Internetu.
Dzięki gościnności NASK mieliśmy okazję zwiedzić siedzibę tej instytucji jak również poznać się w gronie przedstawicieli największych rejestratorów domen w Polsce. Tego typu spotkania z pewnością przyczyniają się do budowania dobrych relacji firm z branży jak też prowadzone dyskusje są cennymi informacjami zwrotnymi dla NASK przy pracach nad obecnymi i nowymi usługami.

Pełna relacja z konferencji znajduje się pod adresem: http://blog.domeny.tv/2007/10/16/relacja-z-konferencji-icann-studienkreis/

Prezentacje wygłoszone podczas konferencji można pobrać spod adresu: http://www.icann-studienkreis.net/warsaw2007_statements.html

Źródło: blog.domeny.tv

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.