Aukcje last minute w AfterMarket.pl

Na giełdzie domen internetowych AfterMarket.pl od września można wystawiać domeny na aukcjach last minute. Nowość ta została wprowadzona z myślą o inwestorach, posiadających domeny, których abonamentu nie planują przedłużyć na następny rok. Zanim właściciele zwolnią nazwy mogą jeszcze sprzedać je na aukcjach last minute. Domeny są wystawiane od kwoty 10 PLN.

Nowy wariant aukcji AfterMarket.pl spotkał się z dużym zainteresowaniem właścicieli domen. Nic dziwnego, propozycja ta pomaga wielu inwestorom rozwiązać dylemat ? przedłużyć abonament nazwy, którą uważają za mniej atrakcyjną, czy zwolnić ją. AfterMarket.pl oferuje trzecią możliwość ?  sprzedać na aukcji last minute.
W ciągu pierwszych 4 tygodni z oferty tej skorzystało 291 użytkowników serwisu. Na aukcjach last minute sprzedano 379 domen za łączną kwotę 19 970 PLN.

Wystawienie domeny w tej kategorii, kosztuje właściciela 1 PLN ? konieczność wniesienia opłaty uniemożliwia pojawienie się na aukcji wszystkich spadających nazw. Dzięki temu inwestorzy nie tracą czasu na przegląd tysięcy domen w poszukiwaniu bardziej interesujących.

Listy nowo wystawionych nazw, biorących udział w aukcjach last minute, AfterMarket.pl przesyła
w codziennym newsletterze.

Źródło: informacja prasowa AfterMarket.pl

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.