MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie!

meetdomainers_logoJuż za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Spotkanie zacznie się od wieczornego koktajlu, podczas którego uczestnicy będą mogli się zarejestrować i poznać innych Gości Spotkania. Kolejny dzień pełen będzie prezentacji, paneli dyskusyjnych, prelekcji i rozmów z prelegentami zaproszonymi przez organizatorów MeetDomainers. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele firm związanych z rynkiem domen, takich jak Aftermarket.pl, Sedo, NameDrive, NetArt czy AZ.pl. Będą też przedstawiciele rejestru domen .pl – NASK. Będzie można także posłuchać doświadczonych inwestorów domenowych: Dietmara Stefitza – Austriaka na stałe mieszkającego w Hiszpanii i Johannesa Erikssona ze Szwecji, współtwórcę DomainInvest.com.

Oprócz tematyki ściśle związanej z domenami, będą również prezentacje i dyskusje poświęcone prowadzeniu biznesu – wśród sesji przewidziana jest między innymi prelekcja dotycząca rajów podatkowych. Oprócz tego posłuchać będzie można przedstawicieli Agory, którzy z perspektywy dużego koncernu mediowego, opowiedzą o wykorzystywaniu domen w biznesie. Swoimi doświadczeniami podzieli się także przedstawiciel funduszu inwestycyjnego z Luksemburga – funduszu, który jako jeden z pierwszych na świecie zaczął inwestować w domeny internetowe.

Już po raz trzeci odbędzie się także jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Wśród wystawionych nazw pojawią się między innymi pr.pl, fitness.pl, biżuteria.pl, haker.pl, broker.pl, księgowość.pl czy hotele.info. W sumie zostanie wystawionych ponad trzydzieści domen. Aukcja odbędzie się 20 sierpnia w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie. Licytować będzie też można przez Internet za pośrednictwem platformy Aftermarket.pl.

Po aukcji Uczestników spotkania czeka długi wieczór w sopockich restauracjach i klubach, a następnego dnia zasłużony wypoczynek na plaży. Agnieszka i Daniel Dryzek serdecznie zapraszają do udziału w MeetDomainers!

Strona Spotkania i rejestracja: http://MeetDomainers.eu

Przypominamy też, że 27-28 sierpnia odbędzie się pierwsze zagraniczne Spotkanie MeetDomainers. Organizatorzy zapraszają do Hotelu Hilton w Manchesterze wszystkich, którzy chcą poznać brytyjski rynek domen. Będzie okazja do poznania inwestorów domenowych z Wysp i rozegrania z nimi meczu w paintball. Szczegóły na stronie http://MeetDomainers.co.uk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.