Konferencja Domain Meeting 2

Po kropce do Celu - Domain Meeting 2

Zapraszamy już dziś wszystkich związanych z prowadzeniem biznesu w Internecie, firmy dostarczające usługi hostingowe, inwestorów domenowych oraz przedstawicieli administracji państwowej do wzięcia udziału w drugiej edycji Domain Meeting planowanej na 22 lutego 2013 r.

Przygotowania do konferencji ruszyły pełną parą. Mamy nadzieję, iż podczas tej edycji zaszczycą nas swoją obecnością byli jak i nowi uczestnicy konferencji.

Do kogo skierowana jest konferencja?

Konferencja Domain Meeting jest bezprecedensowym w skali kraju spotkaniem, integrującym w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli branży – od firm domenowych, ekspertów, praktyków, po pasjonatów zagadnień związanych z rynkiem domen. Bogate merytorycznie prelekcje i kontrowersyjne dyskusje tworzone są przy współudziale uczestników, zgłaszających zagadnienia, które powinny zostać poruszone przez specjalistów.

Cel konferencji

Domain Meeting to aktualne tematy, niezwykli prelegenci, ale także skuteczna platforma do budowania relacji biznesowych i kontaktu z innymi uczestnikami oraz Partnerami konferencji.

Mocne strony Domain Meeting

Głównym atutem spotkania Domain Meeting stał się wysoki poziom merytoryczny, który znalazł swoje odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach uczestników poprzedniej edycji. Nie bez znaczenia jest również lokalny charakter spotkania, nowoczesna formuła i wyjątkowa atmosfera – elementy, które ułatwiają dialog między gośćmi. Oprócz części merytorycznej na uczestników czekają:

  • ‘’Po kropce do celu’’ – wyzwanie dla uczestników. Współpracuj z Partnerami, rozwiąż zagadkę i zdobądź iPada,
  • Express it! – trzyminutowe rozmowy z zaproszonymi specjalistami,
  • Panel dyskusyjny, którego kontrowersyjny charakter wyraża nazwa: Krew i piach,
  • „Co z tą nazwą?” – warsztaty namingowe dla uczestników,

Podczas rejestracji możesz również zaproponować swój własny temat prelekcji. Czego chciałbyś się dowiedzieć? Jaki problem rozwiązać? Jakie masz wątpliwości? Napisz do nas, a my znajdziemy prelegenta!

Agenda

Tegoroczna edycja Domain Meeting 2 odbędzie się pod hasłem „Po kropce do celu”, co stanowi nawiązanie do symbolu domen jak i samej branży. Temat będzie się skupiał wokół dyskusji dotyczącej rynku domen internetowych w Polce i na świecie, a także wykorzystaniu nazw internetowych w biznesie. Podczas Domain Meeting 2 poruszone zostaną m.in. tematy z obszaru rynku wtórnego, nowych domen generycznych, namingu oraz roli, rozwoju i przyszłości domen.

Część konferencyjna trwać będzie od godz. 10:00 do godz. 17:00. W części wieczornej odbędzie się afterparty, które jak co roku zintegruje zaproszonych gości w atmosferze rewelacyjnej zabawy.

Miejsce spotkania

Hotel Mercure Panorama Wrocław (sala Millenium)
pl. Dominikański 1
50-159 Wrocław

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi 49 PLN do 31.01, od 1.02 – 99 PLN.

Źródło: http://domainmeeting.pl

Kontakt do organizatora: http://domainmeeting.pl/kontakt/

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.